MM WEDDINGS

MM WEDDINGS

Úspešná Slovenka rozbehla biznis v Toskánsku

MM WEDDINGS

Úspešná Slovenska rozbehla biznis v Toskánsku

Moniku Moreczovú priviedla do talianskeho Toskánska láska. Romatické, že? A taká je aj jej profesia, ktorá k tomuto rozprávkovému kraju absolútne pasuje – Monika je organizátorkou tých najkrajších svadieb pod toskánskym slnkom! A viete, čo je najlepšie? Že my tento nádherný príbeh Slovenky, ktorá uspela v zahraničí, komunikujeme v médiách!

Svadby pod toskánskym slnkom

Monika už viac ako 7 sedem rokov organizuje vysnívané svadby párom z celého sveta na tých najkrajších miestach v Toskánsku. Obrátila sa na nás s prosbou o zviditeľnenie jej profesie na slovenskom trhu. Zvolili sme nástroj personálneho PR, ktoré vie krásne prerozprávať Monikin príbeh a veľmi prirodzene ho prepojiť s jej profesiou a skúsenosťami. Vytvorili sme ďalšiu autentickú osobnú značku.

Čo sa nám podarilo dosiahnuť?

Na to, aby osobná značka Moniky Moreczovej oslovila potenciálnych klientov, sme vyselektovali relevantné médiá. Komunikáciu sme začali pred letom 2022 a podarilo sa nám dohodnúť rozhovory v strategických médiách. Nielenže sme Monikinu osobnú značku zviditeľnili, ale známa wedding plannerka získala aj komunikačný materiál v podobe hodnotných článkov, ktoré oslovujú budúce slovenské nevesty.

_

GALÉRIA VYBRANÝCH REFERENCIÍ