ARVAL Slovakia

ARVAL Slovakia

Personálne PR vo svete financií a mobility

ARVAL Slovakia

Personálne PR
vo svete financií
a mobility

Globálna spoločnosť Arval, založená bankovou skupinou BNP PARIBAS, pôsobí v 30 krajinách sveta. Arval je špecialistom na full-service operatívny leasing, financovanie a manažment vozových parkov pre svojich klientov – veľké medzinárodné korporáty, malé a stredné podniky a tiež jednotlivci.

Obchod aj marketing

Zviditeľnenie tvárí spoločnosti bolo súčasťou marketingového mixu aktivít a skvele zapadalo do celkového obrazu komunikácie o spoločnosti a produktoch. V rozhovoroch a článkoch sme predstavili obchodného riaditeľa Michala Dušku a marketingovú manažérku Miriam Kraus. Cieľom bolo prepojiť tváre spoločnosti s dôležitými komunikačnými témami, zvýšiť o ne záujem a využiť priestor pre vytvorenie vzťahu s potenciálnymi zákazníkmi cez médiá.

Čo sa nám podarilo dosiahnuť?

Napriek tomu, že PR je dlhodobým nástrojom komunikácie, personálne PR vyvoláva okamžité odozvy, nakoľko buduje pozitívnu reputáciu a tým podčiarkuje dôveryhodnosť. Rovnako to bolo aj v prípade ARVAL Slovakia na externej (B2B) aj internej úrovni.

Výsledkom a splneným cieľom bolo úspešné profilovanie oboch osobných značiek a zvýšenie záujmu o komunikované témy. Médiá sa začali vo zvýšenej miere obracať najmä na obchodného riaditeľa s tematickými otázkami = organické produkovanie ďalších mediálnych výstupov.

_

GALÉRIA VYBRANÝCH REFERENCIÍ

BREAK

Rozhovor s obchodným riaditeľom Michalom Duškom • BREAK

HOSPODÁRSKE NOVINY | TV

HOSPODÁRSKE NOVINY | TV
Video rozhovor: Vlastniť auto nie je jediná možnosť. Užívať si ho môžete aj bez starostí a so servisom

PROFIT

Rozhovor s Michalom Duškom • PROFIT

MOJA PSYCHOLÓGIA

Rozhovor s Miriam Kraus • MOJA PSYCHOLÓGIA

Všetky