Medový obchod CERA MEL

Medový obchod CERA MEL

Žiadne medové motúzy, len dobré PR

Medový obchod CERA MEL

Žiadne medové motúzy,
len dobré PR

Slovenská rodinná firma s výnimočným príbehom, ktorá sa venuje včelárstvu už niekoľko generácií. Grgulovci už viac ako 20 rokov produkujú kvalitný med, medové a včelie produkty a sviečky z včelieho vosku.

Silný podnikateľský príbeh

Výnimočný podnikateľský príbeh, lokálnosť či dosiahnuté úspechy sú pre dobré PR vždy výhrou. Aj preto sme pri komunikácii stavili na personálne PR a spotrebiteľov sme zoznámili s produktovým portfóliom Medového obchodu CERA MEL cez príbeh jej majiteľov. Personálne PR dopĺňala aj produktová komunikácia noviniek či sezónnych produktov.

Čo sa nám podarilo dosiahnuť?

Skúsenosti a znalosti niekoľkých generácií slovenských včelárov sa zúročili v malej slovenskej firme Medový obchod CERA MEL. Ako Grgulovci sami hovoria, práca s medom nie je vždy sladká. Stojí im to však za to, pretože pracujú s tradičným remeslom, ktoré ich robí šťastnými.

Príbeh Medového obchodu CERA MEL doslova otriasol slovenskými médiami. Rozhovory s pani Grgulovou v lifestylových médiách pre ženy či biznis rozhovory s Filipom Grgulom, ktorý sa vo firme stará o obchod, priniesli nielen želanú publicitu o krásnom včelárskom povolaní a produktoch, ale aj spontánny záujem médií o ďalšie rozhovory.

_

GALÉRIA VYBRANÝCH REFERENCIÍ