Martina Majerníková Koval

Martina Majerníková Koval

MÁME
RADI
ŠOUBIZNIS

Martina Majerníková Koval

MÁME
RADI AJ
ŠOUBIZNIS

Martina Majerníková Koval je herečka, ktorú diváci poznajú zo seriálov ako Ordinácia v ružovej záhrade, Rodinné prípady, Oteckovia či Pán profesor. Dlhé roky mala ako riaditeľka programovej rady pod palcom najstarší festival slovenských ochotníckych divadelníkov v Európe s názvom Scénická žatva a tiež známy festival Východná.

„Rozhýbte mi osobnú značku“

Martina svoju profesiu miluje, avšak základnou premisou šoubiznisu je „byť videný“. Preto sa na nás obrátila s jasnou predstavou: posunúť jej osobnú značku ďalej a byť videná. Martina má za sebou skvelý príbeh – nielen ako herečka, ktorá precestovala svet vďaka zaoceánskym výletným lodiam, na ktorých spievala, ale kultúre sa venuje aj v rámci manažérskej a projektovej práce. Tiež podporuje činnosť ochotníckych divadiel a pravidelne porotcuje v mládežníckych prednesových súťažiach. Všestranne zameraný človek, ktorého zaujíma kultúra zo všetkých strán a zároveň svoju prácu miluje. Výborný materiál na PR komunikáciu, čo poviete?

Čo sa nám podarilo dosiahnuť?

Dobré uchopenie osobnej značky znamená výborné výsledky. Dosiahli sme množstvo hodnotných mediálnych výstupov a zvýšili sme publicitu Martiny Majerníkovej Koval v top slovenských médiách na úroveň, o ktorej sama povedala, že jej otvorila ďalšie dvere. Šikovným patrí svet a tým pripraveným aj šťastie!

_

GALÉRIA VYBRANÝCH REFERENCIÍ