SME PR špecialisti s kreatívnymi nápadmi
a veľmi dobre vieme, ako vo svete Public Relations chodiť. Aj behať a skákať!

SLOVENSKO  •  ČESKÁ REPUBLIKA  •  MAĎARSKO  •  POĽSKO

Komunikácia je našou srdcovou záležitosťou už 11 rokov. K projektom, na ktorých pracujeme, sa staviame ako k našim vlastným – so zodpovednosťou, hravosťou a jasnou víziou. A to od návrhu stratégie, cez mediálne vzťahy či Social Media marketing až po Event Management a CSR komunikáciu.

Dlhodobo sa úspešne zaoberáme personálnym PR a budovaním osobnej značky od jej analýzy až po medializáciu. Nech sa páči, vstúpte do sveta úspešných osobných značiek.

Naši klienti oceňujú najmä kreativitu a živú energiu, flexibilitu, projekty na mieru a dlhoročné skúsenosti, ktoré spájame s novými trendmi.

Radi budeme aj vaším komunikačným partnerom vo svete Public Relations.

Lucia Pekaríková
Managing Director
_

MAGAZÍN STRATÉGIE, príloha PR AGENTÚRY 2022

Aké výzvy alebo zmeny čakajú Vašu agentúru v tomto roku? Na čo sa chcete zamerať?

„Najväčšou výzvou a zároveň radosťou tohto roka je zviditeľnenie personálneho PR, teda budovania osobnej značky profesionálov a tvárí firiem cez stabilnú PR komunikáciu. Personálne PR je najprirodzenejšou formou komunikácie. Dokáže vzbudiť veľkú dôveru a omnoho rýchlejšie stotožnenie sa s témou a následne so značkou, produktom či službou. V tomto prípade sa totiž komunikácia odohráva medzi ľuďmi – expertom a zákazníkom. V personálnom PR máme výborné referencie a podarilo sa nám vybudovať fungujúce osobné značky profesionálov ruku v ruke so zviditeľnením ich podnikania alebo firmy.“