Tuscany by 1st class

Tuscany by 1st class

Luxusné zážitky na mieru

Tuscany by 1st class

Luxusné zážitky na mieru

Tuscany by 1st class je cestovná agentúra, ktorá sprostredkováva zážitkové dovolenky nielen v Toskánsku, ale v celom Taliansku, a to pre klientov z celého sveta. Chceli by ste zažiť ochutnávku vín vo vínnych pivniciach návrhára Salvatoreho Ferragama? Zúčastniť sa vychyteného Fashion Weeku v Miláne či VIP karnevalového bálu v Benátkach, na ktorý sa bežný smrteľník nedostane? Tuscany by 1st class to zariadi.

Personálne PR bolo dobrou voľbou

Hľadali sme cestu, ako zaujímavo odlíšiť klienta od konkurencie. A tak sme služby cestovnej agentúry predstavili cez skvelý príbeh jej majiteľky Simony Kocúrovej. Simona, ktorá pracovala ako modelka, sa do Talianska zamilovala na prvý pohľad a urobila skoro nemožné, aby sa stala jeho súčasťou. Dych berúci príbeh, ktorý začínal pri bývaní v byte bez kúrenia až po vybudovanie úspešnej cestovateľskej agentúry ponúkajúcej luxusné zážitky, bol skvelým materiálom pre úspešné personálne PR.

Čo sa nám podarilo dosiahnuť?

Výsledky hovoria za všetko: komunikácia Simoninej osobnej značky, ktorej sme dobre vystavali všetky atribúty, vyletela za 10 mesiacov do top slovenských médií. Položili sme tak základ viditeľnej osobnej značky šikovnej podnikateľky, ktorá generuje spontánnu publicitu aj v súčasnosti.

_

GALÉRIA VYBRANÝCH REFERENCIÍ