V YOU ARE PR budujeme osobnú značku Kataríny Fitala


Už ste sa zoznámili s personálnym PR? Tento druh komunikácie sa zaoberá nastavením, budovaním a komunikáciou osobných značiek nielen v médiách, ale aj na sociálnych sieťach a iných komunikačných kanáloch, efektívne zvolených podľa cieľovej skupiny.

Pod agentúrnou značkou YOU ARE PR rozvíjame osobné značky cez personálne PR podnikateľom, tvorcom projektov, lídrom a kľúčovým zamestnancom firiem. Na čele tímu stojí naša CEO Lucia Pekaríková, ktorá má s budovaním osobných značiek dlhoročné skúsenosti.

Spolupracujeme s Katarínou Fitala

V YOU ARE PR sme privítali Mgr. Katarínu Fitala, ACC, koučku mentálneho zdravia. Veľmi sa tešíme, že sme si získali Katkinu pozornosť a dôveru a môžeme tak rozvíjať a komunikovať jej osobnú značku v slovenských médiách.

Katarína Fitala je výnimočnou odborníčkou, ktorá pomáha klientom uzdraviť sa z vyhorenia, stresu a nadmerného preťaženia. Láskavým a ľudským prístupom prepája skúsenosti z profesionálneho koučingu, znalosti z psychológie a práce s emóciami a energiou (healingom) a pomáha tak klientom navrátiť a aktivovať ich vnútornú silu. Pracovať s ňou a rozvíjať jej osobnú značku je pre nás cťou a každodennou cennou pripomienkou toho, že zdravie je prvoradé. Aj to mentálne.

„Vaša osobná značka je ako živý organizmus, potrebuje, aby bola vnímaná a neustále spolutvorená a obnovovaná.“

Prečo sa Katka rozhodla budovať svoju osobnú značku, čo jej to prináša a čo na našej spolupráci oceňuje? Dali sme jej slovo a vyspovedali ju v krátkom rozhovore. Sama vám prezradí, aké je to budovať osobnú značku v spolupráci s nami:

Prečo ste sa rozhodli tvoriť svoju osobnú značku?

Informácie o mne, o mojej práci, o tom, kto som, čomu sa venujem a ako klientom pomáham, bolo potrebné posunúť do vyššieho levelu. Aby reakcie klientov neprichádzali len po tom, že ma náhodou našli, objavili. Aby som bola oveľa viac videná pre tých, ktorým dokážem pomôcť a pre tých, ktorí ma naozaj potrebujú. Dávalo mi zmysel investovať práve do PR služieb Lucky než do iného druhu marketingu.

Čo Vás presvedčilo zveriť svoju osobnú značku do rúk KOMUNIKA | YOU ARE PR?

Pretože som vnímala, že Lucii môžem dôverovať. Že je profesionálka, odborníčka, ktorá sa vyzná v tom, čo robí a vie, prečo hovorí to, čo práve hovorí. Veľmi sa mi páčil jej štýl komunikácie, jej prezentácia a komunikácia na LinkedIn. Cítila som, že si budeme rozumieť, že rezonujeme, ladíme. A po prvom stretnutí to bolo jednoducho jasné – áno, tejto žene vkladám do rúk starostlivosť o PR mojej osobnej značky.

Pri nastavení a komunikácii osobnej značky sa spravidla vyskytne niekoľko prekvapivých momentov, nakoľko sa ide naozaj do hĺbky. Aký bol ten Váš?

Prekvapivým momentom u mňa bolo, že sme sa ponorili do vôd komunikačných posolstiev. Tie sú dôležité na to, aby ma klienti jasnejšie rozpoznávali. A samozrejme, bolo prekvapivé, že všetko je súčasťou oveľa väčšieho (dlhšieho) procesu. Prvý mediálny výstup sa neudial zo dňa na deň, ani z mesiaca na mesiac. Čo ma veľmi teší a beriem to ako veľký bonus našej spolupráce, že sa Lucka teší so mnou a je pre mňa veľkou oporou a podporou.

Čo Vám budovanie osobnej značky prináša?

Prináša mi viditeľnosť, buduje dôveryhodnosť mojej práce, osobnej značky, odbornosť. Vďaka nim sa môj hlas môže dostať do uší, ktoré ho práve v ten daný moment potrebujú počuť.

Čo by ste odporučili ľuďom, ktorí sa rozhodujú alebo plánujú rozvíjať osobnú značku?

Kráčajte v dôvere s Luckou, povedie vás. Vezmite si so sebou odvahu, ľudskosť, otvorenosť a trpezlivosť. Nebojte sa zapojiť sa do procesu tvorenia. Vaša osobná značka je ako živý organizmus, potrebuje, aby bola vnímaná a neustále spolutvorená a obnovovaná.

Veľmi ďakujeme za rozhovor, ocenenie našej práce a tešíme sa na ďalšiu spoločnú cestu v personálnom PR.

A aká úroveň medializácie sa nám spoločne s Katkou Fitala už podarila dosiahnuť?
Kliknite na REFERENCIE.

Komentáre sú vypnuté.