Katarína Mikle zverila osobnú značku tímu YOU ARE PR


To, že dobre nastavená a komunikovaná osobná značka pomáha zviditeľniť nielen odborníka, ale aj jeho projekt či firmu, vie veľmi dobre aj naša klientka Katarína Mikle. Vybrala si nás na základe pozitívnych referencií. A my sa veľmi tešíme, že sa už niekoľko mesiacov staráme nielen o stratégiu jej osobnej značky, ale aj publicitu v médiách.

Katarína Mikle & YOU ARE PR

Katka Mikle je zakladateľkou rastúcej komunity Ženy so štýlom, ktorej cieľom je nielen to, aby sa ženy prepájali a vytvárali nové priateľstvá, ale aj pomoc a zabezpečenie podpory tam, kde je to práve potrebné. Taktiež sa aktívne venuje otázkam žien, osvete feminizmu a jej cieľom je prinášať reálne riešenia na problémy, ktoré trápia ženy v rôznych regiónoch Slovenska. Život tejto inšpiratívnej Slovenky sprevádza úžasný príbeh, o ktorom ste si mohli prečítať už vo viacerých médiách.

„Lucia Pekaríková moju osobnú značku vystavala tak, že ak som do momentu nášho stretnutia bola pyšná na môj príbeh, Lucia ho posunula o niekoľko levelov vyššie.“ 

Keď sme sa stretli, Katarína mala jasnú víziu, akou ďalšou cestou sa má uberať jej rozbehnutý projekt Ženy so štýlom. K tomu však potrebovala nastaviť a komunikovať jej osobnú značku, čo už bola naša parketa. Dali sme hlavy dokopy a viete, aký je priebežný výsledok?

„Veľmi sa teším z toho, ako sa dieliky mojej osobnej značky vyvíjajú a skladajú do jedného celku. Takto nejak som si to predstavovala. A ideme ďalej!“ Katke však personálne PR a budovanie osobnej značky prináša omnoho viac:

 

Čo stálo za rozhodnutím začať tvoriť a posunúť Vašu osobnú značku?

Žijeme v rýchlej dobre a ak môžem veci popohnať, tak to urobím. Bez tvorby osobnej značky by sa môj projekt vyvíjal pomaly a nie tak efektívne.

 

Čo bolo dôvodom zveriť svoju osobnú značku do rúk KOMUNIKA | YOU ARE PR?

Uvedomovala som si, že budovanie osobnej značky musím zveriť do rúk odborníkom. Som referenčný typ a v žiadnom prípade nestrácam čas a peniaze skúšaním neovereného. Aj v tomto prípade som dala na výborné odporúčania od ľudí, ktorých referencia a skúsenosť má pre mňa váhu.

 

Zažili ste pri nastavovaní osobnej značky nejaký prekvapivý moment?

Lucia Pekaríková moju osobnú značku vystavala tak, že ak som do momentu nášho stretnutia bola pyšná na svoj príbeh, Lucia ho posunula o niekoľko levelov vyššie. Som naň naozaj hrdá.

 

Čo Vám budovanie osobnej značky prináša?

Príval novej energie, citeľný rast, interakcie na sociálnych sieťach a nové kontakty. Vedela som, čo chcem komunikovať, ale Lucia mi poradila, odkiaľ začať a ako na to. A to je naozaj dôležité.

 

Čo by ste odporučili ľuďom, ktorí sa rozhodujú alebo plánujú rozvíjať osobnú značku?

Buďte odvážni a vystúpte z komfortnej zóny. Šetrite svoj čas a peniaze tým, že si vyberiete kvalitného partnera, prostredníctvom ktorého sa Vaša osobná značka stane silnou a začne pracovať pre Vás.

 

Ďakujeme za rozhovor a tešíme sa na ďalšie úspechy s Katkinou osobnou značkou. 

Chcete vedieť, aká úroveň medializácie sa nám spoločne s Katarínou Mikle už podarila dosiahnuť? Kliknite na REFERENCIE.

Komentáre sú vypnuté.